New items
Dziewczyna z Neapolu
Paryski splin
Bunt morza
Jedyne wyjście
Zaśpiewaj mi kołysankę
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
W Bibliotece Publicznej w Końskich otrzymasz darmowe kody dostępu do platformy książek elektronicznych „Legimi”. Ich ilość jest ograniczona. Co miesiąc nowe kody!

Legimi-plakat-1024x932.jpg

Biblioteka oferuje darmowy dostęp do platformy ebooków Legimi

Dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach nasza Biblioteka może w tym roku zaoferować zarejestrowanym Czytelnikom usługę dostępu do platformy książek elektronicznych Legimi. Oferujemy kody dostępu umożliwiające czytanie ebooków przez miesiąc od zalogowania. Kolejne kody dostępu mogą być wydawane co miesiąc. Dostęp do platformy możliwy jest na stronie www.legimi.pl/swietokrzyskie. Kody można zamawiać w Bibliotece z puli przeznaczonej dla Biblioteki Publicznej w Końskich (ilość kodów ograniczona).
Użytkownik po użyciu kodu musi założyć konto osobiste, pobrać aplikację Legimi i logować się później na stronie www.legimi.pl. Jeden kod umożliwia lekturę na dwóch urządzeniach typu: tablet, czytnik ebooków, laptop, smartfon, komputer. Do dyspozycji czytelników jest ponad 60 000 książek elektronicznych. Nasza usługa nie dotyczy audiobooków. Zapraszamy do Biblioteki Publicznej mieszczącej się w naszej tymczasowej siedzibie w Szkole Podstawowej Nr 1 w Końskich po odbiór kodów dostępu. post-blue-1-768x768.png